Регенеративна медицина. Методи клітинної терапії

Лікування захворювань спини

Клітинна терапія – один із найбурхливіших напрямків у медицині. З її допомогою лікують багато захворювань, пов`язаних з ураженням сполучної тканини. Результати світових досліджень, а також наш власний досвід підтверджують високу ефективність клітинної терапії у лікуванні захворювань суглобів. При цьому вона не має необоротних побічних ефектів, оскільки для лікування використовуються виключно власні клітини пацієнта

З чого починається лікування?

Ефективне лікування передусім починається з постановки діагнозу. Адже саме від правильності поставленого діагнозу залежить вибір методів лікування і, як результат, одужання пацієнта. У нашій практиці ми завжди підходимо до діагностики і лікування кожного пацієнта комплексно і індивідуально. І це зовсім не взаємовиключні поняття. Це означає, що на етапі постановки діагнозу ми завжди:

 • 1
  Ретельно збираємо анамнез
 • 2
  Проводимо неврологічний і ортопедичний огляд
 • 3
  Аналізуємо дані обстежень (рентген, КТ, МРТ, УЗД)
 • 4
  За необхідності призначаємо додаткові обстеження
 • 5
  Проводимо диференційну діагностику
 • 6
  Призначаємо найбільш ефективне лікування

Клітинна терапія спрямована на відновлення і регенерацію суглобів, покращення функції та зменшення болю у тих структурах, куди вони вводяться. У поєднанні з іншими методами лікування стовбуровими клітинами може бути альтернативою протезуванню суглобів.

Під час консультації ми зможемо підібрати найбільш ефективну методику в кожному окремому випадку.